Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco málo o mně

 

 

Většina internetových stránek z oblasti výkladu karet v části …něco o mně… začíná…“narodila jsem se…začala jsem vykládat karty… dnes věřím, že fungují…atd.“ Já nedokážu přesně určit, kdy jsem se setkala s kartami poprvé. Ke kartám mě přivedla moje babička. S cikánskými vykládacími kartami se mnou hrála „vojnu“ (karta označená vyšším číslem byla silnější)…a později mě seznamovala s obrázky, které na kartách jsou (dobré karty byly vždy silnější než karty špatné)…atd. Touto nenásilnou formou (prakticky hrou) mě naučila pochopit i různé techniky výkladu karet. Nyní vykládám téměř ze všech druhů karet včetně Cikánských, Lenormand, Tarot, Starých vykládacích, Mariášových, Kipper, Runových, Andělských, Archandělských… Nikdy mě ani nenapadlo zamýšlet se nad tím, zda výklady karet a různé předpovědi fungují či nikoliv. Pokud někdo pochybuje o síle působení Vesmírné energie (nebo si to pojmenujme jak chceme) na nás, tak takový člověk nedokáže věřit ničemu, ani sám sobě. 

Ale přece jenom „něco o mně“: narodila jsem se v ohnivém znamení STŘELCE, ascendent VÁHY, čínské znamení BUVOL, totemové zvíře SOKOL, runové znamení FEHU, Angeles Arrien -SLUNCE-KOLO ŠTĚSTÍ-MÁG, keltský horoskop HABR, strážní andělé IMAMIAH a NANAEL, nejoblíbenější archanděl – MICHAEL…atd.

Pro numerology: mé životní číslo je 19-10-1, v datu narození mám čtyři 1, dvě 9, jednu 4, a jednu 2., narodila jsem se v neděli ve 23.59 hod.v Ostravě -t.j součet čísel 19-10-1