SPIRIT STUDIO OSTRAVA   VÝKLAD KARET  VÝKLAD KARET ONLINE, VĚŠTĚNÍ, KARTY, FENG SHUI, KŘIŠŤÁLOVÁ MAGIE 

OKAMŽITÉ ODPOVĚDI, KOSTKY

KOSTKY

Kostky přinesou jednoduchou a rychlou pomoc, když někdy v životě nastanou situace, kdy ji potřebujeme okamžitě. Máme určité představy o tom, jak bychom měli jednat, ale přece jen si nejsme zcela jisti. K tomu slouží několik velice jednoduchých metod a dokáže je využívat každý. Tím můžeme získat jistotu, že naše rozhodnutí  jsou správná, zda bychom je měli změnit, vyčkat až bude vhodnější doba či jednat okamžitě…

DOMINO

Stejně jako kostky i domino patří k metodám jednoduchým a velice často využívaným. Dokáže s ním pracovat každý, kdo potřebuje okamžitou odpověď na svoje otázky.

Domino je unikátní tím, že je možné z něj získat odpovědi na několik otázek najednou. Tuto metodu však doporučuji jen těm, kteří již mají s tímto způsobem věštění praxi.

Je překvapující, co vše se dá vyvěštit z „obyčejného domina či kostek“.Tady je již zcela jasně vidět, že věštba vám dává možnosti. A to je u každé věštby to nejdůležitější. Ne jen říct „to mě čeká a nemine“… Tak to nefunguje…To by znamenalo zcela se oddat něčemu, co ani nechceme … Máme vždy možnosti na změnu – ale musíme ji chtít! Oddat se něčemu a jen čekat až to dopadne je ta možnost (cesta) nejjednodušší. Druhá možnost (cesta) je většinou těžká, velice těžká a vyžaduje od nás pevnou vůli a uvědomění si toho, co vlastně chceme. Každá správná věštba by nám měla dávat minimálně 2 možnosti (životní cesty). Kterou si vybereme (lehčí se špatným koncem nebo těžší s koncem šťastným) už záleží jen na našem rozhodnutí.