SPIRIT STUDIO OSTRAVA   VÝKLAD KARET  VÝKLAD KARET ONLINE, VĚŠTĚNÍ, KARTY, FENG SHUI, KŘIŠŤÁLOVÁ MAGIE 

psí Salon Mia a Lázně Aisha

<<< Nabízíme >>>

Stříhání pejsků malých a středních plemen

- střihy dle standardu, nebo na přání majitele

- rozčesání dlouhosrstých plemen

- rozčesání zplstnatělé srsti

- koupání, vysušení srsti, vyčesání, kompletní Wellness

používáme špičkovou přírodní kosmetiku pro psy     Iv San Bernard a Pet Esthé Tokyo-Paris

vlídné zacházení je samozřejmostí ( nepoužíváme žádné zklidňující sedativa a ani pejsky neuvazujeme )

Kosmetické úpravy

- depilace ušních chloupků

- úprava štěňátek:

Štěňátka upravujeme od 2 až 5 měsíců - můžeme střihem upravit hlavičku, jemně poopravit tělíčko do budoucího střihu, ostříhat ouška, eventuálně je vylepit, zkrátit drápky, ostříhat srst na tlapkách a mezi polštářky, odstranit chloupky z uší, vykoupat, vyčesat a vysušit. Je všeobecně známo, že čím dříve začneme pejska zvykat na péči, tím menší problémy s úpravou bude mít v budoucnu.

- úprava srsti pejsků - zastřižení pacek, bříška

- stříhání drápků, ošetření tlapek

- antiparazitní program, odstraňování klíšťat

 

Lázeňské procedury pro pejsky

 

- Základní vykoupání profesionálním šampónem, nabalsamování s následným vysušením a vyčesáním srsti

- Vykoupání v šamponu pro typ srsti plus nabalzámování srsti (japonská kosmetika PetEsthé, Iv San Bernard - ultrahypoalergenní péče) za použití výživných olejíčků, výživná maska s následným vysušením a vyčesáním srsti

 

 

>>> Kompletní Wellness <<<

Střih na přání majitele

Vykoupání v šamponu pro typ srsti plus nabalzámování srsti (japonská kosmetika PetEsthé, Iv SAN Bernard - Černá vášeň - ultrahypoalergenní péče) za použití léčivých výživných olejů, výživná maska

Strečink -odborné šetrné protažení všech svalů pejska nebo relaxační masáž

Vysušení srsti

Vyčesání srsti
Zkrácení drápků.
Depilace ušních chloupků

Parfém - aromaterapie PetEsthé nebo Černá vášeň (IV San Bernard)

 

>>> Speciální procedury <<<

- Léčebné Aromakoupele Spa (PetEsthé)

Aromatherapie - uvolňující relaxační koupele pro vašeho mazlíčka. Přírodní výtažky rostlin a léčivých solí z Mrtvého moře bohatých na minerály. Koupel hydratuje a zpevňuje kůži a ta se stává pevnější a zdravější. Během teplé koupele se roztahují póry, odplavují nečistoty a dochází k prokrvení a výživě pokožky. K uvolnění a stimulaci organismu přispívá také vjem vůně z přidané esence, který má pozitivní vliv na psychiku.

Koupel obsahuje kromě specifických rostlinných extraktů i eukalyptový olej, sůl z Mrtvého moře a japonských lázní a repelentní složku hinokitioil, což je směs esenciálních olejů z exotických dřevin, např. taiwanského cypřišku, japonského zeravu a cedru. Tato složka je ve světě uznávána v léčbě atopií a dermatóz, navíc působí silně repelentně, takže velmi účinně odpuzuje vnější parazity.

 

- Bahenní koupele a masáže (PetEsthé)

Léčebné bahno je složeno z hlubokomořského bahna, extraktů z mořských řas, jojobového oleje a dalších rostlinných extraktů. Proto je bohaté na přírodní účinné látky a minerály.

Mořské bahno je rozemleto na velice jemné částečky, proto skrze kůži velmi dobře proniká hluboko do organismu, kde pohlcuje a odvádí z těla psa odpadní a toxické látky. Zároveň intenzivně vyživuje pokožku, protože obsahuje velké množství minerálních látek. Bahno působí protizánětlivě a zároveň antibakteriálně, proto se výborně hodí pro dermatologické pacienty, kteří trpí kožními problémy, způsobenými plísněmi nebo kvasinkami.

Ošetření mořským bahnem je prospěšné i pro kvalitu srsti. Velmi výrazně hydratuje pokožku i samotný chlup, eliminuje tvorbu šupin, které se tvoří zvláště i u krátkosrstých plemen psů. Po ošetření je kůže i srst pejska odolná proti prachu a nečistotám z vnějšího prostředí, kůže je krásně hladká a odolná proti napadení např. kvasinkami

 

- Luxusní CHARCOAL koupele (PetEsthé)

Dřevěné uhlí vyrobené z japonského bambusu je v Japonsku využíváno od středověku. Absorpční síla dřevěného uhlí, které je schopné pohltit plyny a pigmenty, zápachy a jedovaté zplodiny. Vydává záporné ionty, které mají uklidňující účinek na zvířecí smysly.

KOUPEL - Profesionální šampon s výtažkem z dřevěného uhlí z japonského bambusu

Velmi šetrný šampon unikátní svým složením. Obsahuje černé uhlí z japonského bambusu. Tato přísada působí na srst psů a koček detoxikačně, odstraňuje pachy a pigmenty ze srsti, hloubkově vyživuje srst i pokožku. Černé uhlí na sebe zároveň váže nečistoty a zanechává na srsti film, který zabraňuje opětovnému znečištění srsti.

Složení:Dřevěné uhlí z japonského bambusu, sůl z Mrtvého moře, propolis, olej z pšeničných klíčků, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z lomikamene, extrakt z korkovníku japonského, extrakt z mišpule japonské, extrakt ze zeměžluči lékařské, extrakt z toulně srdčité

BALSAMOVÁNÍ - Profesionální kondicionér s výtažkem dřevěného uhlí z japonského bambusu

Japonské uhlí a bambusové dřevěné uhlí je již dlouho využíváno k absorbování odpadních láteka k uchovávání  přírodních minerálů, které uvolňují záporné ionty a odstraňují nepříjemné zápachy.Uhlí vytváří záporné ionty, které mají uklidňující účinek na zvířata. Kromě toho poskytuje srsti a kůži antimikrobiální účinek a extrakt z bambusu udržuje zvíře v čistotě. Kondicioner používáme také k zábalům

Složení:

Japonské dřevěné uhlí, bambusové dřevěné uhlí, extrakt z bambusového ocetu, sůl z Mrtvého moře, propolis (složky extrahované z úlů včel), pšeničné klíčky oleje, směs rostlinných výtažků (extrakt ze zeleného čaje, lomikámen extrakt, extrakt kůry z korkovníku, extrakt z listů mišpule, extrakt  z byliny  Perilla, extrakt z Houttuynia, extrakt z natto).

 

... a ještě něco navíc

Na přání zákazníka - u všech služeb lázní použíjeme k procedůrám jejich mazlíčků relaxační hudbu

Tituly:

Roland Santé - Síla Zvířat, Vyrovnanost, Medicine Sun Dew, White Wolf Spirit (Duše bílého vlka), Massage Gold Clookai (Výběr ze světové Zlaté Terapeutické Kolekce - masáže a uzdravování) ...

poradenský servis v oblasti péče o srst

prodej kosmetiky, oblečků, krmiv a chovatelských potřeb

 

Žijeme v 21. století, nežijeme v buši - naši miláčci s námi sdílí NAŠI domácnost, věnují nám většinou celý svůj "krátký" život a oddaně nás milují celým svým srdíčkem. Zaslouží si, abychom jim MY věnovali tu nejlepší péči.


 

Těšíme se na Vaši návštěvu

KONTAKT:

- provedením objednávky zde na eshopu

-  tel.:  774331155 nebo 775799777

- email:  lkretkova@seznam.cz

- Facebook: Lenka Kretková nebo Psí salon Mia

Řadit podle 
Výrobce 

Stříhání pejsků malých a středních plemen - střihy

 Lázeňské procedury pro pejsky   - Základní