SPIRIT STUDIO OSTRAVA   VÝKLAD KARET  VÝKLAD KARET ONLINE, VĚŠTĚNÍ, KARTY, FENG SHUI, KŘIŠŤÁLOVÁ MAGIE 

LAPAČE SNŮ a PEARL TRAP

 

Řadit podle 
Výrobce 

lapač snů přírodní  - zlatostříbrný, 9 dílný, 7x

naše cena 360 Kčlapač snů přírodní  - zlatostříbrný, 5 dílný, 1x

naše cena 290 Kčlapač snů přírodní - stříbrošedý, 6 dílný,

naše cena 290 KčNádherný, výjimečný lapač snů, 5 dílný, 1x

naše cena 240 Kčlapač snů přírodní - hněd bílo zlatý, 3 dílný, 1 x

naše cena 250 KčNádherný, 2 dílný, přírodní stříbrný pink, 1x

naše cena 170 Kč


LAPAČ SNŮ a negativních energií

Tak jak už to bývá i lapače snů mají svojí historii. Reálná domněnka je, že pocházejí původně z indiánského kmene Čipivejů a stará indiánská legenda říká, že kdysi dávno jedna maminka po dlouhé dny a noci nemohla za žádnou cenu uspat své stále plačící děťátko, a když usnulo, stále sebou neklidně házelo a po chvíli se opět s pláčem probudilo. Matka se rozhodla poradit se s moudrou indiánskou stařenkou, co by měla udělat, aby sobě i dítěti pomohla. Stará indiánka pro ni vyrobila kouzelný amulet nejen pro klidný spánek, ale i pro ochranu během dne. Lapač snů zavěsila do místnosti, kde se zdržovali přes den i do pokojíku, kde spali. Od té doby spalo její děťátko klidně a téměř neplakalo. A tak vznikl první lapač snů... Této legendě věřit můžete nebo ne, záleží jen na vás, ale pokud si ho nevyzkoušíte ... Legend, které vypovídají o  vzniku lapačů, je mnoho a liší se pouze tím, z jakého indiánského kmene pocházejí.

Ať už lapače snů vznikly kdekoliv a jakkoliv, společné mají jedno, a to je zablokování přístupu negativní energie. Některé kmeny věří, že nezbavuje pouze zlých snů, ale i většiny zlých myšlenek všeobecně. Podle severoamerických indiánů lapač snů propouští dobré "sny" a špatné "sny" odhání. Měl by být zavěšený v místnosti, kde potřebujeme zajistit klid a pohodu. Lapač snů v mnoha případech lidé využívají jako amulet, který chrání před negativní energií či zlobou z okolí.

Lapače snů se skládají z peříček, korálků a obroučky, v jejímž kruhu je navléknutá „pavučinka“. Každá část lapače má svůj význam. Lapače plní funkci „filtru“, kdy pozitivní energie, nádherné sny a myšlenky projdou ochranou kruhu, síťky i peříček, zatímco „noční můry" a negativní energie lapačem prostě neprojdou – první ranní „paprsky“ je neutralizují.

Lapač „snů" čistí vaše myšlenky a prostor, ve kterém je umístěn. Neovlivní ho žádné zlo ani černá magie. Pracuje pouze ve prospěch svého majitele. Ovšem vaše přání, které by mohlo uškodit jinému, je přáním zcela zbytečným. Lapač „snů" koná pouze dobro, špatné energie, negativní myšlenky nebo jakékoliv zlo pohlcuje a ruší ve svých „sítích".

Ať zvolíte jakékoli provedení, v jakékoliv barvě a ať je váš důvod mít ho jakýkoli, lapač snů bude vždycky ve vaší domácnosti působit tajemně a něžně zároveň.