SPIRIT STUDIO OSTRAVA   VÝKLAD KARET  VÝKLAD KARET ONLINE, VĚŠTĚNÍ, KARTY, FENG SHUI, KŘIŠŤÁLOVÁ MAGIE 

VAŠE REAKCE » vaše reakce :-)
Kocourek "KULÍŠEK"

15.4.2012

Dobrý den,
reaguji na věštbu týkající se mého kocourka. Děkuji za obsáhlé a citlivé vysvětlení situace, chápu Vaše slova. Obávala jsem se, že mi odpovíte, že na zvířata se nedají karty vykládat či něco podobného a Vy jste se mou situací tolik zabývala.

Zázrak se stal. VČERA O PŮLNOCI SE KULÍŠEK VRÁTIL!!!! Ještě večer jsem ho hodně hledala, pak jsem šla spát a o půlnoci mě manžel vzbudil, že Kulíšek se vrátil. Mňoukal za dveřmi a napochodoval domů jakoby nic. Ale JE SLEPÝ. Musím trošku blíže popsat jeho nemoc. Kulíšek trpí na záněty dásní, má už vytrhané některé zuby, vždy dostane antibiotika, stav se zlepší, ale za čas zase zhorší. Na velikonoční pondělí jsme Kulíška našli malátného, měl divné oči, nejedl. Na veterině řekli, že má zánět očí, od opakovaných zánětů dásní a že hrozí riziko oslepnutí. Celý týden, až do toho čtvrtka večer, jsme jezdili na veterinu na injekce. Kulíšek má svou zateplenou boudičku na dvorku. Máme tři kocourky a Kulíšek je z nich nejvíc venkovní, doma zůstal jen když byly mrazy, jinak se najedl a skákal na dveře a chtěl pustit ven. Takže celý týden, i když mu nebylo dobře, spal na dvorku ve své boudičce, doma být nechtěl. Ve čtvrtek večer vypadal opravdu zle, apaticky, vrčel na mě, když jsem ho vyndavala z boudičky, nabízela mu jídlo. Po příjezdu z veteriny jsem ho zase pustila a viděla jsem ho, jak šel do své boudičky. Máme doma 9.měsíční miminko, dva psy a ty dva kocoury, takže klid by doma moc neměl. Nenapadlo mě, že by se ve svém stavu někam vydával. A v pátek ráno jsem ho již v boudičce nenašla, nenašla jsem ho celý pátek ani sobotu, až v noci ze soboty na neděli se vrátil.
Už jsme si mysleli, že si asi někam zalezl umřít. Nechápu vůbec, že se v noci vrátil v daleko lepším stavu (až na ty oči) než byl ve čtvrtek večer. Mazlí se, vrní, není apatický, má chuť k jídlu. Nechápu, jak se mu mohlo udělat lépe, když byl dva dny bez jídla a léků. Je to opravdu zázrak. Hrozně jsem si vyčítala, že jsem ho nedržela doma i proti jeho vůli, protože jsem věděla, že se mu zrak múže zhoršit, ale nenapadlo mě, že se bude někam vydávat v takovém stavu. Vůbec nevím kde byl. Buď nás slyšel, ale neozýval se, protože se musel s novým stavem (slepotou) vyrovnat nebo byl někde, kde se mu zrak třeba do rána zhoršil a nedokázal se vrátit. To jsou mé domněnky. Ale pohybuje se po bytě bez problémů, je to známé prostředí. Že je slepý (nevím jestli úplně) jsme zjistili až po pár hodinách a teď už jsme si jisti. Je to opravdu zázrak, že v tomto stavu našel cestu zpět. Já jsem věřící a tak hrozně moc jsem ty dva dny prosila, aby se mi vrátil, že věřím, že mu bylo pomoženo najít cestu zpět. Chápu, že má svůj věk a nemoci, nemusí tu být s námi vůbec dlouho. S manželem jsme již pochovali několik zvířat, dokáži se vyrovnat s takovou ztrátou, co mě ale naprosto ničilo byl pocit viny, že třeba někde trpí a neumí se dostat zpět, že jsem jako chovatel zklamala. Dokázala bych se lépe vyrovnat s tím, najít ho ráno v pelíšku mrtvého než nevědět jak skončil. Nevím, jestli to píšu srozumitelně, ale prostě je to člen rodiny a zaslouží si stonat tak jako dnes, tj.v teple, bezpečí, podávat mu nejlepší laskominy, hladit ho a mluvit na něj. A pokud takové budou jeho poslední dny, vím že jeho smrt mě určitě zasáhne, ale budu vědet, že jsem se o něj postarala, nebude tam ten zničující pocit viny a beznaděje, když nevím kde mé zvířátko je. Kupodivu dnes se Kulíšek ven vůbec nedomáhal, možná je to tou slepotou, že je rád, že nás našel a nechce ven. Stejně bych ho nepustila.

Když jsem dnes četla Vaše řádky, měla jsem úplně husí kůži, jak přesně jste situaci vystihla. Včetně těch řečí okolo-blízkých lidí. To byla má tchýně a i manžel. Nechci pomlouvat, s tchýní si rozumíme, ale na některé věci máme jiný názor a ohledně Kulíška mě už svými řečmi v pátek a sobotu přiváděla k šílentsví. Pořád se mi snažila vysvětlit, jak je to přirozené, že chtěl být sám, že si někam zalezl umřít a nechápala vůbec, co si vyčítám, ale já se prostě o své zvířátko chci postarat do poslední chvíle ...Cítím to jinak než ona.

Děkuji Vám za Váš výklad a přeji krásné dny.

Kateřina

STUDIO SPIRIT: p. Kateřino, já děkuji VÁM za důvěru...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18.3.2012

Dobrý večer,

velmi vám děkuji za pomoc, kterou jste dala moji dceři Pavlí. Včera ještě byla úplně uvnitř rozhozená, při vyprávění stále plakala, v noci se budila a dnes jsme si povídaly, děkovala, že jste řekla, že jestli chce, že vás má navštívit, vy jste poznala, že potřebuje pomoc v rozhodnutí a nasměrovat. Bude to mít ještě těžké, ale vím, že to zvládne, říkala, že určitě využije opět vašich služeb. Děkuji, že jí pomáháte

Ještě jednou děkuji Dagmar

STUDIO SPIRIT: p. Dagmar, pohladila jste mi dušičku... já děkuji za hezká slova uznání...

-------------------------------------------------------------------------------------

poděkování

6. 11. 2012, 0:31:42 

Komu: Spirit-studioostrava@seznam.cz

Srdečně Vás zdravím, chci Vám touto cestou poděkovat za Vaše stránky.Prožívám ve svém životě změny, o kterých jsem přesvědčena, že jsou nutné k tomu abych začala skutečně žít a ne přežívat. Zkusila jsem Váš výklad na Delphy a úplně to sedí. Na tyhle věci věřím. Jestli mi to vyjde, budu Vám moc vděčná a Vaše stránky i služby doporučím dál. Vaše články mají opravdu něco do sebe. Přeji Vám hodně štěstí ve Vašem poslání. Ještě jednou moc děkuji. Vlaďka Praha

STUDIO SPIRIT: paní Vlaďko, moc děkuji